« Көңілді қыс 2020»

Масленица-ежелгі орыс халқының қыс айы мен  қоштасатын мерекесінің бірі, жақындаған жылу мен көктемгі жаңаруды күту. Бұл мереке кең көлемде, бір апта бойы тойланады.Сонымен,біздің колледж 2020 жылдың 29 ақпанында,қыстың соңғы күні,қарлы қысты ашық,көңілді және тыныш өткізіп,таза ауада Көңілді ойындарды ұйымдастыруға шешім қабылдады.

Жүргізіліп жатқан спорттық-сауықтыру шараларына келесі мақсаттар қойылды;спорттық білім,іскерлікті шоғырландыру,ептілік,шапшаңдық,ұжымшылдық пен бір-біріне деген құрмет пен сезімге тәрбиелеу.

«Федоров ауылшаруашылығы колледж»МКҚК   2 топқа бөлінді,сайыс кезінде әр топтың аты,ұраны болды.Командадар өз топтарын таныстырып болған соң,барлығы бірге  эстафеталық кезеңдерін  орындауға кірісті.

«Дәлдеп көздеу», «Эстафеталық таяқша», «Тарту-итеру», «Жылдамдықпен аққала жасау», «Шаңғы мен жарыс», «Жылан», «Арқан тартысы».Барлық сайысқа қатысушылар жақсы дайындалған,табандылық,ынтымақтастық пен жеңіске деген ұмтылыс.Спорттық сайыстан кейің,өндірістік оқыту шебері мамандығы «Аспазшы» құймақ пісіруден мастер класс өткізді,әр топтың қатысушылары бір-бір құймақтан пісіру керек.Халық даналығы айтқандай «Бірінші құймақ-кесек»,бірақ бұл сайста қатысушылардың пісірген құймақтары,таңқалдыралықтай дәмді болды!

Жарыс соңында және колледждің аумағында басты атрибуттардың бірі өртелді Масленица- бул таяқшаға орнатылған қыз.Маселеница мерексі кезінде құймақ пен самоварға қайнатылған ыстық шайда,столда жасалды-колледжіміздің кәсіподақ комитеті, әдеттегідей, бірінші орынға шықты.

Осындай іс-шарадан  кейін біздің командамыздың дені сау, мықты, мейірімді және қуатты жұмысшылар одағы деп айтуға болады!

БҰТ төрағасы       Б.Сергиенко

Пікір қалдыру