Отбасы және колледж – сыбайлас жемқорлыққа қарсы бірге!

Ағымдағы жылдың 23 қазанында  Федоров  ауыл шаруашылығы клледжде ата-ана жиналысы өткізілді “тақырыбында бірге отбасы және колледж – сыбайлас жемқорлыққа қарсы”.
Колледжде оқу орнының директоры А. Н. Деряга оқу процесін ұйымдастыру туралы акт залында жетістіктері туралы сөздерін бастап ата-ана жиналысы басталды және 2019. Содан кейін жүргізілетін туралы, сыбайлас жемқорлыққа қарсы жұмыс жөніндегі директордың орынбасары В. В. колледжде добровольнм туралы ата-анасының назарына “SANALY URPAQ” клубында ВР далалық шампиньон алып жүрді.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу және оларды шығару негізгі құралы ретінде түсіндіріле отырып және профилактика шаралары туралы заңнамасын жасөспірімдердің Федоров РОП Сакмаров Р. Н. ИЖБ ОМПС сөз сөйледі
Ур Баймурзина жөніндегі директордың орынбасары С. ә. модульдық ерекшеліктері туралы айтып берді, – өзін – өзі басқар Бермагамбетов Д.Е., өндірістік тәжірибеден өтетін студенттер ұйымдастыру туралы ата-анасына оқыту жөніндегі директордың орынбасары.
Ата-аналардың және балалардың Суховерковой Т. Н. өзара түсіністік үшін пайдалы кеңестер ұстаз-психологты болған.
Жалпы жиналысының жиналыс өткізді, онда көкейкесті мәселелер қаралды кейін сыныптық басшылары мен шеберлер дәрісханаларға топтары бойынша (сыртқы түріндегі және балалардың мінез-құлқы туралы және т.б.).
Сондай-ақ әлеуметтік педагог домалақ сауалнама жүргізу барысында жиналыс өткізілді (сауалнама жүргізу нәтижелері бойынша фактілері анықталмаса), ал сыбайлас жемқорлық оқиғаларын анықтау бойынша бас колледжде ұстаз-психологпен – тақырыптар: “Ата-аналар мен балалар арасындағы өзара қатынастар”, “көз колледжі” ата-ананы.
Ата-аналар үшін балалардың психологиялық қолдау жөнінде ұсынымдар дайындалды, сондай-ақ әкімшілік құқық бұзушылықтар мен профилактикасы жөніндегі ЖКО ескерткіштері дағдарыстық жағдайды сыйға тартылды.

Пікір қалдыру