Кітап-менің досым

Кітаптар, беделін көтеру мақсатында “бағдарламасы шеңберінде рухани жаңғыру” және “оқуға сән”, 02 қараша 2019 ауыл Федоров  колледжінің  кітапханасында білім алушылармен 1курса кітабы “- менің досым” дөңгелек үстел өткізілді. Міндеттері ic-шаралар: мәдениет және оқу құралы ретінде зияткерлік әлеуетін арттыру саласындағы ой өрісіні шығарылған кітаптар, ұластыру, кеңейтуге барынша қолдау маңызды элементі жігіттердің білік пен дағды ұқыпты оған деген адам өміріндегі рөлі туралы кітапханалардың кітап оқып, бекітуді студенттері білімдерінің күтім жасау, олардың орналастырылған. Жігіттер пайда болғаны туралы кітап тақырыбы бойынша дөңгелек үстел барысында түрлі мәселелер арналған алғашқы жауап беретіндігіне қызыға тыңдады. Есту қандай жағымды еді, олардың көбі қатысқан оқи жақсы көреді. Александра Голубева, Шеремет Татьяна, Ангелина Куковякина жайында өздерінің сүйікті кітаптардағы еді.

Айгенже Кульмухамбетова, кітапханашы

Пікір қалдыру