2023 жылы 21 маусымда Федоров ауыл шаруашылығы колледжінің қызметкерлері арасында кадр инспекторы Духонина Е.Ю. ҚР Еңбек кодексінің нормаларын (атап айтқанда 7-тарау. ДЕМАЛЫС УАҚЫТ) және «Басшылар, мамандар және басқа да қызметкерлер лауазымдарының біліктілік анықтамалығын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 30 желтоқсандағы 2020 жылғы № 553 бұйрығын зерделеу бойынша құқықтық дәріс өткізілді.

21 июня 2023 г. среди сотрудников Федоровского сельскохозяйственного колледжа инспектором по кадрам Духониной Е.Ю. проведен правовой лекторий по изучению норм Трудового кодекса РК (в частности Главы 7. ВРЕМЯ ОТДЫХА) и приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 30 декабря 2020 года № 553 «Об утверждении Квалификационного справочника должностей руководителей, специалистов и других служащих».