Қызықты кездесу

Өлкенің тарихын білу қажет, тәрбие азаматтық ұстанымды қалыптастыру үшін бір адам өзінің өсіп отырған кіші отаны.
2020 жылы   Федоров ауылы  120 жылға толады. Осы маңызды оқиғаға арналған болатын орталық аудандық кітапхана Федоровской кітапханашылармен кеш-кездесу өлкетанушылармен бастап “және тарих парақтары жандандырып жатыр шетінен” ашық тендер өткізілмеді деп танылғанын хабарлайды. Іс-шара біздің Отанымыздың тарихы арналды тұратын шағын адамдар да осында.
Кездесу кеші өлкетанушылармен бастап Федоров ауыл шаруашылығы колледжінің студенттері шақырылды: Валентина Иосифовна Романенко, Черная Галина Николаевна. Жігіттер қызықты оқиғалар мен фактілер туралы әңгіме болып жатқан әр жылдары өз ауылында қызыға тыңдады. Көрсетілетін бейне болатын кітап көрмесі “үлкен қалалар”, “Федоров ауданы: оқиғалар, адамдар “.
Олар өз өңір, олар неге мақтан көру мүмкін болғаны үшін мұнда не үшін сүюге жігіттер білу тиіс адамдар бұл орынға атағы жер жарды адам өмір сүреді. Мұндай сезімдер ұқыпты қарау және оларды айқындайды, сондай-ақ өз отаны жасауға тілек кіші сергек қарау оның жақсы.

Айгенже Кульмухамбетова, Федоров а/ш колледжінің кітапханашысы

Пікір қалдыру