Еліміздің басты мейрамын атап өту …

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні – жыл сайын 16 желтоқсанда атап өтілетін елдің басты ұлттық мерекесі.

Қазақстандық патриотизмді қалыптастыру мақсатында белсенд 2019 жылғы 13 желтоқсанда Федоров ауылшаруашылық колледжінде студенттердің азаматтық, патриоттық сана-сезімі салтанатты жағдайда  мерекелік  іс-шара өтті.

Колледж директорына сөз берілді А.Н.Деряга жиналғандарды келе жатқан мерекемен құттықтап, Тәуелсіз Қазақстанның басты жетістіктері туралы және Тәуелсіздік күніне орай кәсіптік білім беруді дамытуға қосқан үлесі үшін Федоровка ауылдық округі әкімінің грамотасымен және бағалы сыйлықпен марапатталды: өндірістік жайларды тазалаушы. Н.Л. Рудская, өндірістік жайларды тазалаушы Е.Д.Маслова., күзетші А. Маслов Сондай-ақ, Тәуелсіздік күнін және колледжде өткізген еңбек өтіліне орай колледж директоры мен кәсіподақ ұйымының төрағасы дипломы мен бағалы сыйлыққа ие болды: С.А.Широков  (10 жыл), директордың өндірістік оқыту жөніндегі орынбасары Д.Е.Бермагамбетов , Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары С.А.Баймурзина , орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі К.К.Куйшинова , физика-математика мұғалімі Ж.У.Баймұхамедова , аспазшы А.В.Тихонова , асханашы Н.В.Горбонос -5жыл.

Колледждің қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны үшін колледж директоры мен кәсіподақ ұйымының төрағасы дипломы мен бағалы сыйлыққа ие болды: өндірістік бөлмелерді тазалаушы Н.В. Подалюк, жатақхана күзетшісі В.М. Шинкаренко.

Мереке атмосферасы патриотизм мен өз еліндегі мақтаныш сезіміне толы болды. Бұл күні сахнада туған өлке туралы, қазақ халқы, сүйікті астанамыз туралы әндер шырқалды, би тобы қазақтың ұлттық биін орындады, туған жер туралы өлең оқылды. Искра волонтерлік жасағы патриоттық бағыттағы бейнероликті ұсынды, ал бір топ балалар қазақ халқының қонақжайлылығы туралы көрініс қойды. Естеріңізге сала кетейік, «Отаным» әні хордың орындауында болды.

Балалардың әр қойылымы өз Отаны – Қазақстан Республикасына деген сүйіспеншілікке толы болды! Мерекелік шараның барлық қатысушылары өздерінің үлкен ел халқының бір бөлігі екендіктерін, олардың Қазақстан Республикасының азаматтары екендіктерін сезінді.

Көрермендер осы шараға қатысқан білімалушылардың шығармашылығы мен шеберлігін жоғары бағалады.

Бұл мереке барлығымызды Отанымызға деген сүйіспеншілікпен біріктіреді, біздің жүрегімізді ұлы елге деген мақтаныш сезіміне толтырады! Кез-келген жаста 16 желтоқсан күн басқа демалыс емес екенін ұмытпаған жөн. Бұл күн – Қазақстанның қай жолмен жүріп өткенін, қандай қиындықтарды еңсергенін және қандай шыңдарға жеткенін еске түсіру мүмкіндігі. Ең бастысы, елдің болашағы әрқайсымызға байланысты екенін әрқашан білу, өйткені біз оның тұрғындарымыз.

Ольга Северина, Федоров ауылшаруашылық колледжінің ағылшын тілі мұғалімі

Пікір қалдыру