“Апельсин – на никотин, конфетка – на сигаретку” атты іс-шара

Федоров ауылшаруашылығы колледжі, 21 қараша 2019 кітапханашы және халықаралық ұштасған іс-шара өткізілді медицина қызметкері жұмыс шеңберінде Федоров Наркопоста колледжінің бас тарту күніне темекі шегу. Мақсаты – темекі шегудің профилактикасы жастар арасында темекі шегудің зияндығы туралы хабардар ету, жәрдемдесу, студенттердің темекіге тәуелділіктен таралуын азайту.
     Бұл іс-шараға қатысты алғашқы курстарды оқитын. Алдымен темекі шегудің адам ағзасына тигізетін әсері туралы ақпарат медицина қызметкері жеткізілуі еді, одан кейін “акциясы – никотин, кәмпит – сигаретку Апельсин”, онда жігіттер қуана-қуана поучаствовали. Сондай-ақ көңілді конкурс ұйымдастырылды, ал студенттер плакатқа арналған іс-шаралар аяқталғаннан кейін сөзді шарлармен бастап “өз тексер жеңіл” адамды “темекі тартпайтын едім, өйткені.”.
Бас тарту күні өтті, бұл колледжде, солай деп сенейік темекі шегу қызықты және тиімді!

Динара Куйшинова, Федоров а/ш колледжінің медицина қызметкері

Пікір қалдыру