Сұрақтар мен жауаптар кеші

Бағыттары “тағдырым Отаным” кіші бағдарламаны іске асыру шеңберінде “мәселесі және білім” бағдарламалар “духовный жаңғыру”? Ұлттық валюта күніне орай, 15 қараша 2019, ауыл шаруашылығы сұрақтар мен жауаптарының Федоровском колледжде кеш өтті. Коллекциялық монеталар жиынтығын алып, бірақ ол туралы айтып берді, ол өзінің бай елдерінен Қазақстанның ақшаларға нумизмат Сергиенко Борис Витальевич шақырылды. Мәндік белгілерді жүргізуге әр дана қалай дұрыс деп айтып берді, қандай монеталар жігіттер қонақ жинап жиынтығы. Сондай-ақ атап өтті, олар бүгін де ауыз толтырып сөйледі жігіттер, ерекше құнды монеталар бар, алайда, уақыт езіне нумизмат олардың қымбат болады.

Жігіттер де көптен бері коллекциясын жинауға “теңге” болды, өз атауы ретінде өзі бастап Мейманның білгісі келді қайдан және тағы басқа. Сондай-ақ қарап шықған бейне еді “теңге – ұлттық волюта” Қазақстанның

Сұрақтар мен жауаптарының валюта теңге, оның тарихи сәтті өтті, себебі ол кеш құрылу тарихын, сауда белгісін пайдалану қазіргі адамзаттың дамуына көмектесті қазақстандық көзден таса қылмау рөлін ұйымдастырамыз. Осындай іс-шаралар ұлттық патриотизм мен тәрбиелеуге мүмкіндік береді және, әрине, өз Отанын деген мақтаныш сезімін ұялатады.

Айгенже Кульмухамбетова Федоров ауылшаруашылығы колледжі, кітапханашысы

Пікір қалдыру