Колледждегі 8 Наурыз!

Көптен күткен көктеміміз келді тағы да

керемет мерекені өзімен алып келді!

Аспанның нұрлы күн нұрын шашын!

Үлкен бақыт!

Күлкі! шаттық сыйласын!

Федоров ауылшаруашылығы колледжінде көптеген керемет дәстүрлер бар, олардың бірі Халықаралық әйелдер күнін атап өту.

8 наурыз – көктем мерекесі және әйелге деген көңіл.6 наурыз күні колледждің оқытушылары мен білімалушылары  «Әйелдер арманы!»атты мерекелік іс-шара ұйымдастырды.Мерекелік іс-шараға арнап залды әдемілеп безендіріп,құтықтау сөзін колледж директоры А.Н.Дерягаға берді. Мерекелік іс –шараға білімалушылар мен оқытушы ер азаматтар қатысты.Кермет әсерлі әуен мен көз қуантарлық қуаныш сыйлаған өндірістік оқыту шеберлері А.Г.Гатаулин,Ю.В.Беккель және директордың өндіріс-оқыту жөніндегі орынбасары Д.Е.Бермагамбетов.

Бұл күні әндер, билер, өлеңдер және көптеген тамаша сөздер, тілектер адамзаттың әдемі жартысы, оның есімі ӘЙЕЛ деп айтылды!

Федоров ауылшаруашылығы колледжінің оқытушысы Ольга Махмудова

Пікір қалдыру