Жобаның алғашқы 18 кітабы «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

Таяу жылдары гуманитарлық білімнің барлық бағыттарындағы әлемнің 100 тіліндегі үздік оқулықтарын қазақ тіліне аудару және қазақстандық жастарға әлемдік стандарттардан жақсы білім алуға мүмкіндік беру – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Назарбаев «Болашаққа көзқарас: өзінің мақаласында: қоғамдық сананы жаңғырту ».

2020жылдың   20 ақпанда, Федоров ауылшаруашылық колледжінің кітапханашысы «Жоба шеңберіндегі алғашқы 18 кітап» қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық тақырыбында дәріс-презентация өткізді. Іс-шараға бірінші курс білімалушылары қатысты. Балалар «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасының алғашқы 18 кітабы »мақаласымен таныстық. Осы тақырыпта презентация көрсетілді.

Бұл іс-шараның негізгі мақсаты білімалушыларға  «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында әлемнің жетекші елдерінің үздік шығармаларының 18 оқулығын қазақ тіліне аудару туралы ақпаратты жеткізу.

Федоров ауылшаруашылық колледжі кітапханашысы АйгенжеКульмухамбетова

Пікір қалдыру