Бәрі – шаңғыға!

4 ақпанда  Федоров ауылшаруашылығы колледжінде   Волонтер жылына арналған дәстүрлі шаңғы  фестивалі өтті. Бірінші болып шықты, оларға өз күшімді сынап көруге қыздар біліктілігін және шаңғы трассасы бойынша 1000 жеңу қажет еді. Жеңімпаздар жеңімпаздармен және біріншілігінде жеңіске жетсе де болды: Козловтың Голубева (гр.2Т-5) – 1 орын, В. А. (гр.1П-14) – 2 орын, Киссер А. (гр.1П-14) – 3 орын.
2000 шыққан әйелдер жарыстардың аяқталғаннан кейін арақашықтықты сақтауға арналған жас жігіттер. Студент 1курса Тимофеенко болды (гр.1ЭГС-3), екінші орынға – Ю. А. (гр.2ЭГС-2), үшінші ең үздік жүгіріске Кирнос келіп келді Жанабергенов А. (1эгс 3).
Өзін жақсы жағынан көрсетті қарамастан, жігіттер, өршілдік рух алдында отыр еді, әрбір ауа райы мен ынтызарлық виден келеді. Жеңімпаздарына мақтау қағаздары және барлық жеңімпаздарға тапсырылды.
Жарыстарда тәртібін қатысса 54 студент.

Федоров а/ш колледжінің дене шынықтыру оқытушысы Виталий Зеленокор

Пікір қалдыру