Қазіргі Қазақстан. Жетекшілік сабақтары.

Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің күні қарсаңында, 29 қараша 2019 жылы,  Федоров ауылшаруашылығы колледжінде класс басшылары бірыңғай  сабақ өткізілді “Қазіргі Қазақстан. Жетекшілік сабақтары.”  1-3 курс студенттері арасында .

Ашық сабақ өткізілді, оған жетекшілік шақырылды, тарих оқытушысы А. М. Сеилканова қонақтары: Федоров ауданының Ербосын Тохтарбаевич Байтемиров, бөлім бастығының орынбасары полиция; Олег Валерьевич суыл, спортшы, кәсіпкер; Алексей Шаталов Дулатов пен Ермек колледж түлектері, ал қазір полиция қызметкерлері.

Аталған мәжілістің мақсаты білім алушылардың бойында қалыптастыру Елбасы Н. А.Назарбаева жетістіктерге толған, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мысалында лидерского әлеуетін белгілі адамдардың түрлі салаларды. Сәлемдесу құттықтау сөздер сабақ басталды, одан кейін ҚР Тұңғыш Президентіне арналған қарап шықған фильм оқытушы мен қонақтар болды. Әңгіме барысында жалпыұлттық татулық, Тұңғыш Президент, бейбітшілікті сақтау ісіне қосқан үлесі еді Елбасының көңіл бөлінеді және халықаралық бастамаларын ашып знаковые Қазақстанның әлемдегі бәсекеге барынша қабілетті 50 ку кіруі жабдықтаған.

Шақырылған қонақтар өмірден алынған қызықты фактілер туралы жетекшілік пен табыстың құпиялар Елбасы жайлы айтты. Студенттер белсене қатысқан және тапсырма беріп, пікірталасқа талқылай қызықтыратын сұрақтарын қоя алады.

Сабақ соңында оқытушысы айтқан болатын тілек сөздер: “Қазақстанның болашағы – жігіттер, сіз жас ұрпаққа. Халықтар арасындағы бейбітшілік пен келісімді нығайтуға және оны сақтауға, сізге салу “.

Федоров а/ш колледжінің тарих пәнінің оқытушысы Сеилканова А.М.

Пікір қалдыру